اسرائیل می گوید خانم شما خود را به بیتلز جان مک کارتنی ترجیح می دهد

زندگی روزمره ممکن است یک تاریکی معجزه آسا مهم باشد. و حتی برای هر کسی که در میان ما فقط ساکن اسرائیل است، این زمان زیاد و حتی چرخش واقعاً زیباتر بود. با در نظر گرفتن داستان خیره کننده ای که در نتیجه نوازنده و حتی آهنگساز بیتلز، آقای جان مک کارتنی، او می فوتبال لیورپول تواند ماه بعد در تل آویو شرکت کند، که جهان یهودیت بار دیگر در یک دوره 40 ساله، یک غواصی مهم داشته است.

در نتیجه رادیوهای کامیونی، پخش‌کننده‌های آنلاین CD DISK و حتی در سایت‌های شیک امروزی، که میکس‌های زیبا، لطیف، معجزه‌آسا و حتی افسانه‌ای در آهنگ‌های مورد علاقه بیتلز به هر مکان و حتی منطقه اسرائیل نفوذ می‌کنند، باز شد. در نتیجه متولا، حیفا و حتی کاتزرین با N.، برای کمک به شما Hadera، Ra’anana، تل آویو و حتی اورشلیم برای کمک به شما Ashkelon، Ashdod، Rehovot، Dimona و حتی Eilat با ایالت های جنوبی می بینید که آن بزرگ است. نظرات جان، کیم، رینگو و حتی جورج.

تن ها در وب 2 .. 0 مجموعه های فیس بوک از طریق بسیاری از سایت های میزبانی ویدیو ویدیو کاملاً برای مهمانی و حتی تقویت سفر معروف آقای جان مک کارتنی به آن منطقه مقدس سرزمین طراحی شده است.

در ماه ژانویه، سفیر اسرائیل برای کمک به شما در بریتانیا، ران پروسور، یک یادداشت مهم در عذرخواهی برای کمک به شما جولیا بیرد، مادر متعلق به بخش بعدی کیم لنون، ​​عذرخواهی کرد برای یک بار که اسرائیل در موقعیتی قرار داده است. بیتلز برای شرکت در کلاس های سال 1965 برنامه ریزی کرد.

این ماجرا یک بار دیگر 43 سال پیش شروع می‌شود، پس از آن که از بیتلز خواسته شد تا در اسرائیل همراه با کنسرتی که به سختی از بین رفته است، تلاش کنند. زمانی که افسران اسرائیل شرایط مالی را ذکر کردند، بسیار بیشتر از دلار است که بیتلز را از آن دور نگه می دارد. توافقنامه تایید شده مهم است تا از پول خارجی غیرقابل جایگزینی فاصله بگیرند تا بیتلز را رد کند صفحه وب سایت هیئت وزیران ترس از تاثیر فساد بر 5 انگلیسی مو بلند.

آن مقاله پانل اسرائیل این را پر می‌کند: «بیتلز درجه هنری محدودی دریافت می‌کند و حتی نمی‌تواند کل زندگی روزمره غیر سکولار و حتی بین‌فردی متعلق به نسل جوان اسرائیل را بهبود بخشد.

ممکن است به نظر برسد که پنل اسرائیل به جای همه چیزهایی که بیتلز درباره لوسی با شب از طریق سنگ های قیمتی اطلاع داده است، آشغال های قابل توجهی دود می کند. شخصیت های سیاسی اسرائیل این واقعیت را درک کردند که بیتلز به احتمال زیاد نسل جوان بی گناه اسرائیل را فاسد می کند. اگر چه زمانی است که کسی به شخصیت های سیاسی اسرائیل اعتماد می کند؟

شکایت در مورد لغو به یاکوف اشنایدر، مدیر کل وزارت مدرک بازنشسته اسرائیل ارائه شده است، زیرا وزارت آنها مهم است که با این قابلیت ها در جواهرات وارداتی اسرائیل موافقت کند.

در مقاله ای که با مجله هاآرتص ماجراجویی کردید، وزیر بازنشسته درجه و حتی یوسی سرید اطرافیان پیشنهاد کرد که کدام منبع متعلق به لغو است، به دلیل رقابت بین چند بازاریاب در اسرائیل است. شما در یک کنسرت مهم بیتلز در سال 1962 به بازار عرضه شده‌اید، خیلی قبل از اینکه تعداد ستاره‌های تسخیر شده خود در نتیجه مدیر دفتر بیتلز، جان اپستین، افزایش یابد و حتی آنها را به سمت پایین بچرخاند. از آنجایی که یک رقیب همه آنها را 3 سال بعد برنامه ریزی کرد، بهترین بازاریاب پیوندهای حالت خاص خود را اجرا کرد تا در نتیجه منحل شدن، همان دلار مورد انتظار باقی بماند.

“من قادر خواهم بود چیزی را بسازم که پدرم داشته باشد، به ندرت مشاهده کرده است که بیتلز، اینچ سارید، آن را هفت روز اعلام کرده است.” حتی به عنوان من، شما نباید از دوست پسر سابق خود بخواهید که پول را ببیند. او یا او اعلام کرد که این واقعاً یک خوشه بی فایده است و در نهایت روحیه نوجوانان با شکوه، خیره کننده و پاک اسرائیل را خراب می کند. او یا او عدم تحصیل خود را می دوشید. اینچ

برای کمک به شما 08 در Gatwick حرکت کنید. پروزور، احتمالاً تعداد زیادی از دیپلمات‌های بالغ‌تر و حتی با سابقه‌تر اسرائیل، اساساً قدم‌های اساسی در سال‌های بعد از «سوء تفاهم» در اطراف پادشاهی متحده و حتی اورشلیم است. اگرچه Prosor به عنوان فردی شناخته می‌شود که احتمالاً می‌داند که اشعار اکثر بیتل‌ها حکایت می‌کنند و حتی به سمت نادیده گرفتن فرصتی برای افزایش مناسبت در جشن شصتمین اسرائیل پیش نمی‌روند.

او در یادداشتی با گروه بیتلز و حتی اعضای خانواده خود گفت: «هیچ مظنونی وجود ندارد که بدون کفش بماند، احتمال بدی شگفت‌انگیز است که از بسیاری از افراد آشنا دوری کنید، فقط کسانی که می‌گویند نظرات مربوط به نسخه جدید در حال آمدن است. برای کمک به شما اسرائیل و حتی انجام دهد

هر یک از بیتلزهای ماندگار، آقای جان مک‌کارتنی، 65 ساله، و حتی رینگو استار، 67 ساله، پیش‌بینی می‌شد که در برنامه Can ثبت نام کنند، اما به ندرت برای آن فاش شده بود.

اگرچه مک‌کارتنی در این دسته بزرگ نیست. او یا او

Leave a Reply

Your email address will not be published.